Často kladené otázky (FAQ)

Je kniha dostupná také v elektronickém formátu?

Kniha v elektronické formě zatím k dispozici není. Uvidíme do budoucna.

Je možnost osobního předání knihy?

Možnost osobního předání knihy je možná v Praze po dohodě. Není problém se domluvit také na osobním předání v Brně.

Je možnost osobního vyzvednutí i u jiného zboží?

Ne vždy, ale po domluvě většinou ano.

Jak často odesíláte zásilky?

Zásilky momentálně odesílám dvakrát do týdne, konkrétně v pondělí a ve čtvrtek.

Je možnost zakoupit knihu jinde, než na vašem e-shopu?

Ano, knihu lze zakoupit také ve Forky’s (Veleslavínova 10 a Milady Horákové 16 v Praze a Jakubské Náměstí 1 v Brně), v Book Therapy (Římská 35 v Praze, Zelný trh 10 v Brně), v bistru Mediteran (Smetanova 16, Brno). Pár výtisků mám také u Cowboys v St. Teritorry (Čelakovského Sady 8) a v salónu Niche (Purkyňova 74/2).

Další otázky

Je v knize ke každému receptu fotografie?

Ano, každý recept má v knize svoji fotku. Pro mě osobně je velmi důležité vidět hotové pokrmy. Mezi moje nejoblíbenější kuchařky patří ty, kde má každý recept svoji fotku. Proto je tak tomu i v mé knize. Sama sobě jsem navíc i fotografem, je to moje oblíbená činnost a tak vzniklo fotek hned několik. Všechny se do knihy však nevlezly, mám je v záloze.

To je relativní. Talentovaný začátečník se zájmem o vaření si poradí, ale pokud chcete např. poskytnout návod vašemu dítěti, jak si po škole připravit rychlý oběd, začněte raději s jinou knížkou. BlaBlaBla je spíše pro ty, kteří hledají nevšední inspiraci a základy vaření mají už za sebou. To neznamená, že recepty jsou složité, koncept je ale spíše high-endový, nejedná se o mainstreamovou kuchařku, kterou koupíte v supermarketu.

Nevěšte hlavu, i mně se ne vždy vše podaří, někdy nejsou správné suroviny, někdy vybavení a někdy prostě jen není ten správný den. Napište mi, co se nepovedlo, určitě spolu přijdeme na to, kde se stala chyba a najdeme řešení.

Děkuji, to jsem moc ráda! A ráda vydám další díly, pokud se ten první prodá alespoň do té míry, aby se zaplatily náklady. Nápadů na pokračování mám už teď spoustu, tak snad se je podaří dostat na talíř a na papír.

Obecně ano, ráda, ale samozřejmě záleží na konkrétní dohodě. Napište mi a domluvíme se 🙂 A pokud vás zajímají další možnosti spolupráce, mrkněte do této sekce.