Martina a Filip Cowboys

Martina a Filip

Martina a Filip. Společně sdílí bytový atelier St. territory. Martina krom stříhání také vyrabí vlastní mýdla (Stáničky) a svíčky. Je zastáncem ne – mytí chemickými šampony, fotí a občas tetuje. Filip zase krom stříhání provozuje e-shop s kadeřnickýmu must-haves a věnuje se broušení a servisu kadeřnických nůžek. A nedávno pořídili střelnici! Cowboys shooting gallery chci mít na svých třicátinách i svatbě.

Před třemi lety jsem k nim na kopec dovezla chleba a “lovečák” ze sušených rajčat. Martina mi umyla vlasy dešťovkou, Filip nám upekl zeleninu (od té doby ji doma připravuju v jeho stylu). Téma chleba, vlastní kvásek, litinový hrnec, trouba, plátýnko, kynutí… “Hroznej rajc, upéct si vlastní chleba” jak řekla Martina. Ne, že bychom tomu propadli, ale pár zpráv jsme si na toto téma vyměnili a na nějakou dobu nás to chytlo.

Takže střih, další rok. Jedeme i s Honzou na kopec. Je hezky! Martina mi zas polívá vlasy dešťovkou, Filip zase servíruje zeleninu na talířích Cyrila Hančla. Chleba je taky. Tentokrát ho fotíme do kuchařky. Martina se vžila do role stylistky / maskérky a Honza do role fotografa. Filip a bostonka Šíša jedli chleba, já pila víno. Vzniklo několik fotek. Všechny se do knihy nevešly a tak jsou tady. 

Be nice to people🖤